Naruto Zone Romania

PortalAcasaFAQCautareGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti|

Clonare ~ Uchiha Itachi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
DeMo
Akatsuki Itachi

Rank: Akatsuki Itachi
Ryo : 414
Varsta : 22
Misiuni complete : 0
MesajSubiect: Clonare ~ Uchiha Itachi Dum Aug 04, 2013 10:49 am

Cred insfarsit ca trebuie sa invat si eu o noua tehnica cu care sa fiu mai bun in lupte si care sa ma ajute constant in a ma feri de atacurile adversarului aceasta tehnica  fiind tehnica de clonare.
In prima zi de antrenament, ma duceam usor spre terenul de antrenament incercand sami iasa din prima zi tehnica de clonare, mam concentrat cat am putut de mult si nimik, am mai incercat o data, de aceasta data mia iesit o clona destul de pricajita dar eram fericit ca am reusit sa fac macar una de cat nimik, ramasesem intins pe jos fara aproape nici o picatura de chakra, dupa ce miam revenit mam ridicat si mam indreptat spre casa.
In a doar zi de antrenament cu forte proaspete ma duceam rapid spre terenul de antrenament sperand ca astazi sa reusesc o clona  cat de cat perfecta.
Imi concentrez chakra incercand sa fac prima mea clona perfecta, din pacate si din aceasta data mia iesit o clona destul de pricajita care a disparut in 10 secunde. Pe finalul antrenamentului cand nu prea mai aveam chakra reusisem o clona buna ca fizic si ca timp am putut sa o mentin timp de 1 minut, dupa ultima incercare cazusem la pamant inconstient, trezinduma dimineata cu forte noi.
In a 3 zi de antrenament am incercat sa abordez antrenamentul diferit incercand sa nu ma las distras de nimic si de nimeni, reusisem sa fac o clona aproape de perfectiune, ca fizik era perfecta dar ca timp era instabila pentru ca am putut sa o mentin timp de 2 minute, pe finalul antrenamentului am reusit numai clone perfecte, eram destul de fericit ca insfarsit nu mai trebuie sa continui antrenamentul fiind foarte obosit.
Crezand ca este destul mam dus acasa sa ma odihnesc.
Sus In jos
http://narutozone-romania.forumulmeu.com

Clonare ~ Uchiha Itachi

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Zone Romania :: RPG Univers :: Sate :: Konohagakure :: Academia Ninja-