Naruto Zone Romania

PortalAcasaFAQCautareGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti|

Sumi - Clonarea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Sabrina
Akatsuki Hinata

Rank: Akatsuki Hinata
Ryo : 292
Varsta : 17
Misiuni complete : 0
MesajSubiect: Sumi - Clonarea Dum Aug 04, 2013 5:45 am

Clonarea

În aceasta dupa-amiaza voi invata o tehnica esentiala, pentru a devenii Genin. Ma indrept spre academie, intrand inauntru, luand un pergament cu o tehnica de rang E. Rulez pergamentul in jos observand siglile, spunandu-mi in minte ca va fi destul de uşor. Clonarea. Ies afara indreptandu-ma spre terenul de antrenament, merganf pe poteca care trecea prin centru. Afara era foarte frumos, soarele pe cer, aer proaspat, liniste, perfect mai pe scurt pentru un antrenament. Terenul de antrenament era ce-i drept, mai pustiu ca niciodata. Imi trostesc degetele, privind seriosa copacul din fata mea. Deschid usor pergamentul, analizand toate informatile si sfaturile scrise in el, mai apoi facand concentrata sigilile mentionate in el. Cu putine ezitari, ma uit in dreapta mea si ce sa vad? Un esec, o clona care nu-mi semana deloc si care dispare imediat. Pufnesc dezaprobator. Tehnica asta nu era grea, dar necesita rabdare. Ma concentrez si mai mult, formand cu mai multa hotarare si ambitie, dar cu mai putina incredere, sigilile mentionate. Privesc iar in dreapta mea cu putine ezitari. De data aceasta semana putin mai mult cu mine, ceea ma m-a facut sa zambesc. Eram destul de obosita, asa ca ma asez jos pe iarba umeda privind cerul. Trebuia sa reusesc, pot s-o fac, nu voi fi cea mai slaba din sat. Nu vreau sa-i fie nimanui rusine cu mine, trebuie sa fiu puternica pentru a-mi proteja persoanele dragi, pentru a fi in stare sa ma protejez chiar pe mine. Oftez visatoare, gandindu-ma ca poate o sa ajung candva, sa ma descurc singura si sa-mi fac mai multi prieteni, fiindca in prezent nu am si nu inteleg de ce. Nu ma mai pot gandii la asta, trebuie sa ma antrenez pentru a le dovedii ca ma pot descurca. Anulez si clona precedenta, dorind din rasputeri sa fac una perfecta. Ma ridic rapid in picioare, privind inca cerul, gandindu-ma la sfaturile din pergament. Formez iar sigilile, privind in stanga mea, vazand o clona perfecta de-a mea. Zambim amandoua, dupa care o anulez. Intr-un final, pot spune ca tehnica a fost un succes. Iau pergamentul, vrand sa-l returnez.
Sus In jos

Sumi - Clonarea

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Zone Romania :: RPG Univers :: Sate :: Konohagakure :: Academia Ninja-